Soustředění Týn II.
Soustředění bude probíhat v termínu 28.3. - 2.4. 2018.
Sraz všech účastníků ve středu v 16 hod.

Cena soustředění cca 1.600 (300-350Kč/den). Cena zahrnuje: ubytování a stravování. 
Platí se až po akci, až budou přesná čísla na účet TJ 150806501/0600. Účastníci, kteří nebudou na celé soustředění budou mít cenu o cca 50Kč na den dražší (kompenzace úklidu, navazování, spaní - platíme za objekt).
 
Program soustředění:
07.00 - Rozběhání 2km
08.00 - Snídaně na loděnici
09.30 - Trénink na vodě postupně podle skupin
12.00 - Oběd - Zámecká restaurace
14.30 - Trénink na vodě postupně podle skupin
18.00 - Večeře - Zámecká restaurace
19.30 - Kompenzační cvičení
22.00 - Večerka
 
 
Seznam věcí:
  • sportovní oblečení do každéhopočasí
  • dvoje boty na běh, boty k vodě (pantofle)
  • hodně ponožek
  • spacák, polštářek, karimatku.
  • hodně triček na běh a na vodu (Crafty, Moiry, dresy apod)
  • teplákovou soupravu, šusťákovou soupravu
  • kšiltovku a čepici
  • pyžamo
  • pláštěnku
  • neoprénové ponožky
  • společenské hry
  • cykloflašku na pití nebo jupíka s dudlíkem
  • hrneček na čaj (plastový)
  • ručník, mýdlo a něco na zuby
  • kapesné :-)
  • kartičku pojištěnce (může být oboustranná kopie)
  • NEBERTE ŽÁDNÉ EXTRA OBLEČENÍ, MŮŽE DOJÍT K POŠKOZENÍ. Oblečení se suší nad kamny
  • Podepište si všechno oblečení!!!
 
Nedoporučuji brát s sebou luxusní oblečení, šperky a větší finanční obnos (nemohu zaručit, že nedojde ke zničení nebo ke ztracení).
 
Seznam účastníků:
  1. Lucka Šimánová
  2. Barbora Kůsová
  3. Matěj Voráček
  4. Eliška Knížková
  5. Filip Albert Tobrman
  6. Kryštof Pícl
  7. Emanuela Vávrová
  8. Filip Kůs
  9. Jakub Lehner
  10. Ema Skrovná
  11. Felix Mencl
  12. Jaroslav Voráček
  13. Jan Kodet
  14. Nella Kočandrlová
  15. Anežka Müllerová
  16. Johana Kočandrlová
  17. Tereza Kodetová
  18. Tereza Hanzlíčková
  19. Anna Sofie Tobrmanová
  20. Matěj Soukup
  21. Matouš Jahoda
  22. Jakub Niebauer
  23. Filip Jahoda
  24. Viktorie Kočandrlová
  25. Jiří Vávra
  26. Kilián Perol
  27. Andrea Vítková
  28. Benjamin Perol
  29. Klára Holubová
  30. Václav Vávra
  31. Hana Kůsová
  32. Daniela Niebauerová
  33. Martin Kůs
  34. Filip Tobrman
  35. Marek Vávra
  36. Hana Tobrmanová
Spaní na loděnici:
  1. Perol Benjamin
  2. Perol Kilian
  3. Jahoda Filip
  4. Jahoda Matouš
  5. Niebauer Jakub
  6. Vávra Jiří
  7. Vávra Václav
  8. Kočandrlová Viky
  9. Holubová Klárka
  10. Vítková Andy
  11. Kůs Matin
  12. Niebauerová Dáda
  13. Vávra Marek
Ostatní budou spát v centru Gábina http://www.cviceniprodeti.cz/fotogalerie/ 
 
Je nás velký počet, takže bych chtěl požádat o výpomoc s dopravou. Prozatímní rozdělení do aut:
  • S Holubičkama:
    1. Klárka
    2. Andy
    3. Terka K
    4. Anička T
    5. Johča
    6. Nella
    7. Anežka
    8. Viky
  • S Dádou
    1. Kuba N.
    2. Ema S.
    3. Matěj S
    4. Beny
  • S Martinem
    1. Filip
    2. Barča
    3. Hanka
    4. Honza Kodet
  • S Filipem
    1. Hanka
    2. Sojda
    3. Kryštof
    4. Kinky
  • S Markem
    1. Emča
    2. Vašek
    3. Jirka
    4. Máťa
    5. Felix
    6. Kuba L.
    7. Jára
    8. Terka H
  • S Terezou
    1. Eliška
    2. Lucka Š
    3. Matouš
    4. Filip