MČR Praha
Seznam nominovaných, registrace, lékařské kontroly DOPRAVA a pod.
Přesné časy startů
Musíte tam být minimálně hodinu před startem, půl hodiny před startem musí být závodník na vodě, musí si najít vestu, pádlo, loď a číslo. Parkování bude také náročné viz detaily.

On-line rozpis - přesné časy startů + výsledky - http://srk.kanoe.cz/rozpis/?oddil=SED
 
 
    Trať  
Start
sobota
Start
neděle
Lékařská
prohlídka
1) Barbora Kůsová  2km  2009 13:25 10:30  ANO
3) Filip Albert Tobrman  2km 2008 15:50 12:20  ANO
4) Kryštof Pícl  2km 2008 15:50 12:20  ANO
5) Emanuela Vávrová  2km 2008 13:25 10:30  ANO
6) Eliška Knížková  2km 2008 13:25 10:30  ANO
7) Filip Kůs  2km 2007 15:50 13:15  ANO
8) Jakub Lehner  2km 2007 15:50 13:15  
9) Felix Mencl  2km 2007 15:50 13:15  
10) Ema Skrovná  2km 2007 13:25 15:10  ANO
11) Jan Kodet  2km 2006 10:00 9:30  ANO
12) Johana Kočandrlová  2km 2006 12:15 11:55  ANO
13) Anežka Müllerová  2km 2006 12:15 11:55  ANO
14) Tereza Kodetová  2km 2006 12:15 11:55
 ANO
15) Nella Kočandrlová  2km 2006 12:15 11:55  ANO
16) Jaroslav Voráček  2km 2006 10:00 9:30  ANO
17) Anna Sofie Tobrmanová  2km 2006 12:15 11:55  ANO
18) Matouš Jahoda  2km 2006 10:00 9:30  ANO
19) Matěj Soukup  2km 2006 10:00 9:30  ANO
20) Jan Lehner  2km 2006 10:00 9:30  
21) Filip Jahoda  5 2004 10:25 10:00 ANO
22) Jakub Niebauer  5 2004 10:25 10:00 ANO
23) Jiří Vávra  5 2003 16:20 12:55 ANO
24) Kilián Perol  5 2003 16:20 12:55  
25) Benjamin Perol  5 2001 12:55 15:45  
26) Václav Vávra  5 2000 12:55 15:45 ANO
2) Hanka T  5 1973 14:40   ANO
 
Doprava na závody:
  • S Markem - jede ráno v 7:00 tam a každý den se večer vrací
    1. Marek
    2. Ema
    3. Vašek
    4. Jirka
    5. Eminka
    6. Jára V.
    7. Anežka
    8. Ema S.
    9. -
  • S Milošem - odjíždí v pátek večer vrací se až v neděli
    1. Miloš
    2. Dáda
    3. Kuba
    4. -
  • S Martinem
    1. Martin
    2. Hanka
    3. Filip
    4. Barča
    5. -
  • S Filipem T
    1. Filip
    2. Hanka
    3. Sojda
    4. Anička
    5. Kryštof
  • S Katkou Kočandrlovou
    1. Katka
    2. Marek
    3. Johana
    4. Nella
    5. Viky?
  • S Lenkou Lehnerovou
    1. Lenka
    2. Honza
    3. Jenda
    4. Kuba
  • S Petrem Kodetem
    1. Petr
    2. Hanka
    3. Honza
    4. Terezka
  • S Lenkou Jahodovou
    1. Lenka
    2. Filip
    3. Matouš
    4. Matěj
  • S Terezou
    1. Tereza
    2. Kuba
    3. Milan
    4. Eliška