Soustředění Týn II.
Druhé Týnské soustředění bude probíhat od 17.4. večer do 22.4.2019

Sraz účastníků v Týně ve středu večer. Odjezd z Týna v pondělí po obědě.

 
Cena soustředění je 1.600Kč (300-350Kč/den). Cena zahrnuje: ubytování­ a stravování­. Neplaťte víc, než máte na účtech.
 
 
Platí­ se předem na účet TJ 150806501/0600. Účastníci, kteří­ nebudou na celé soustředění­ budou mítt cenu o 50Kč na den dražší­ (kompenzace úklidu, navazování­, spaní­ - platí­me za objekt).
 
Ubytování v loděnici - nástup v 19hod
Ubytovaní v tělocvičně nástup nejdříve ve 20hod.
 
Seznam věcí:
  • sportovní oblečení do každého počasí
  • dvoje boty na běh, boty k vodě (pantofle)
  • hodně ponožek
  • spacák, polštářek, karimatku.
  • hodně triček na běh a na vodu (Crafty, Moiry, dresy apod)
  • teplákovou soupravu, šusťákovou soupravu
  • kšiltovku a čepici
  • pyžamo
  • pláštěnku
  • neoprénové ponožky (dají se koupit v Decathlonu nebo u skautů na Slovanské)
  • společenské hry
  • cykloflašku na pití­ nebo jupí­ka s dudlí­kem
  • hrneček na čaj (plastový)
  • ruční­k, mýdlo a něco na zuby
  • kapesné :-)
  • kartičku pojištěnce (může být oboustranná kopie)
  • NEBERTE ŽÁDNÉ EXTRA OBLEČENÍ, MŮŽE DOJÍT K POŠKOZENÍ. Oblečení se suší­ nad kamny.
  • Podepište si všechno oblečení!
 
 
Nedoporučuji brát s sebou luxusní­ oblečení­, šperky a větší­ finanční­ obnos (nemohu zaručit, že nedojde ke zničení­ nebo ke ztracení­).
 

Seznam přihlášených:
  1. Barča Kůsová
  2. Máťa Voráček
  3. Kryštof Pícl
  4. Sojda Tobrman
  5. Ema Vávrová
  6. Adélka Divišová (od čtvrtka od večeře)
  7. Eliška Knížková 
  8. Filip Kůs
  9. Terka Kodetová 
  10. Honza Kodet 
  11. Johana Kočandrlová
  12. Nella Kočandrlová
  13. Jára Voráček 
  14. Aneta Hnídková
  15. Matěj Soukup
  16. Anežka Mullerová 
  17. Anička Tobrmanová
  18. Jenda Lehner
  19. Matouš Jahoda
  20. Jirka Vávra (od pátku oběda)
  21. Marek
  22. Miloš (od pátku večeře)
  23. Dáda (od pátku večeře)
  24. Martin Kůs
  25. Hanka Kůsová
  26. Štěpánka (od pátku oběda)
  27. Jana D (od čt večeře do pá oběda)
  28. Pavel H (od čt večeře do pá oběda)
  29. Filip T
  30. Hanka T
  31. Lenka Š. (příjezd v sobotu)
  32. Jáchym Kincl (oběd, večeře, spaní v karavanu)
  33. Jakub Šindel (oběd, večeře, spaní v karavanu)
  34. Markéta Kinclová (bez jídla, spaní v karavanu)
  35. Andy (do pá oběda)
 
 Doprava první den a zpět:
  • s Markem
    1. Marek
    2. Emina
    3. George
    4. Aneta
    5. Matouš
    6. Anežka
    7. Andy
    8. Johana
    9. Nella
  • s Martinem Kůsem
    1. Martin
    2. Hanka
    3. FIlip
    4. Barča
  • s Filipem Tobrmanem
    1. Filip
    2. Hanka
    3. Sojda
    4. Anička
    5. Kryštof
  • s Petrou Soukupovou
    1. Petra
    2. Matěj
    3. Jára
    4. Máťa
    5. Eliška
  • s Lenkou Lehnerovou
    1. Lenka
    2. Jenda
    3. Terka K
    4. Honza K
    5. Ema S.