TJ Spartak Sedlec z.s. je příjemcem dotačních titulů z veřejných prostředků
Města Starého Plzence, Plzeňského kraje, MŠMT a NSA.
Kanoistika je dostupný sport pro všechny.
Přijímáme nové členy.
Základní informace o funkci oddílu kanoistiky.
Sport v přírodě ve sportovní skupině pod vedením certifikovaných trenérů je to nejlepší pro rozvoj dětské fyzické kondice i osobnosti.

Vepřové hody aneb

Tak nám skončila velmi úspěšná hokejová sezóna a proto bylo samozřejmé se s ní náležitě rozloučit!
Loučení jsme naplánovali na sobotu 4.dubna a pojali jsme ho velmi gurmánsky.
Jarda Dolák s hlavním koučem Jirkou Korbelíkem zapíchli čuníka a připravili z něj lahůdky, takže se stoly prohýbali pod tíhou dobrot – jitrnic, prejtu, tlačenky, krvavé polévky a hlavně  ovaru, na který všichni nedočkavě čekali. Jelikož mastné se musí dostatečně zapíjet, tak i nepivaři s chutí popíjeli výtečně vychlazený Gambrinus 11. Počasí nám přálo, proto jsme vytáhli lavice ven a užívali si nejen dobrého jídla a pití, ale i teplíčka.
Sedělo se od oběda do pozdních večerních hodin ( někteří vytrvalci až do hodin ranních ), padly dva soudky a z čuníka zbyla jen polévka, kterou ale rychle rozebrali zájemci druhý den, takže to byla opravdu povedená akce. Jediným stínem nad akcí byla hospitalizace Venci Basla, jehož mandle začala protestovat zrovna den před Vepřovými hody, takže Véna se místo jitrničkama cpal jogurtíkama  v nemocnici...Ale jitrnice na něho čekají v mrazáku, tak se Véno honem uzdrav!
Hokejová sezóna i loučení je tedy za námi a můžeme se těšit na podzim na začátek nové a nezbývá nám než doufat, že bude stejně úspěšná ( úspěšnějšíJ?)jako ta uplynulá.
Sportu zdar, hokeji zvláště!