Sedlecká 500
Startovka s časákem

Verze pro tisk:
 
Sedlecká 500
Časový pořad Číslo závodu: .
Datum od: 05.06.2020

 
č. jízdy Název kategorie Jízda Čas startu Datum startu
1 K1 žáci 500m RA 10:00 07.06.2020
2 K1 žáci 500m RB 10:04 07.06.2020
3 K1 žáci 500m RC 10:08 07.06.2020
4 K2 benjamínky A 500m F1 10:12 07.06.2020
5 K1 dorostenci 500m F1 10:16 07.06.2020
6 C1 žáci 500m F1 10:20 07.06.2020
7 K2 dorostenky 500m F1 10:24 07.06.2020
8 K1 žačky 500m RA 10:28 07.06.2020
9 K1 žačky 500m RB 10:32 07.06.2020
10 K2 benjamínky B 500m F1 10:43 07.06.2020
11 K1 benjamínci A 500m F1 10:47 07.06.2020
12 K1 benjamínci B 500m RA 10:51 07.06.2020
13 K1 benjamínci B 500m RB 10:55 07.06.2020
14 K1 benjamínci C 500m RA 10:59 07.06.2020
15 K1 benjamínci C 500m RB 11:03 07.06.2020
16 K1 benjamínci D 500m F1 11:07 07.06.2020
17 C1 dorostenci 500m F1 11:11 07.06.2020
18 K2 benjamínky C 500m F1 11:15 07.06.2020
19 K2 žáci 500m F1 11:30 07.06.2020
20 C1 žačky a dorostenky 500m F1 11:34 07.06.2020
21 K1 dorostenky 500m F1 11:38 07.06.2020
22 K2 žačky 500m F1 11:42 07.06.2020
23 K1 benjamínky A 500m F1 11:46 07.06.2020
24 K1 benjamínky B 500m F1 11:50 07.06.2020
25 K2 benjamínci A 500m F1 12:05 07.06.2020
26 K1 benjamínky C 500m RA 12:09 07.06.2020
27 K1 benjamínky C 500m RB 12:13 07.06.2020
28 K1 benjamínky D 500m F1 12:17 07.06.2020
29 K1 žáci 500m F1 12:21 07.06.2020
30 K1 žačky 500m F1 12:25 07.06.2020
31 K1 benjamínky E 500m F1 12:35 07.06.2020
32 K2 dorostenci 500m F1 12:39 07.06.2020
33 C1 benjamínci a benjamínky 500m F1 12:43 07.06.2020
34 K2 benjamínci B 500m F1 12:47 07.06.2020
35 C2 dorostenci a žáci 500m F1 12:57 07.06.2020
36 K2 benjamínci C 500m F1 13:00 07.06.2020
37 K1 žáci 200m RA 14:00 07.06.2020
38 K1 žáci 200m RB 14:03 07.06.2020
39 K1 žáci 200m RC 14:06 07.06.2020
40 K2 benjamínky A 200m F1 14:09 07.06.2020
41 K1 dorostenci 200m F1 14:12 07.06.2020
42 C1 žáci 200m F1 14:17 07.06.2020
43 K2 dorostenky 200m F1 14:20 07.06.2020
44 K1 žačky 200m RA 14:24 07.06.2020
45 K1 žačky 200m RB 14:27 07.06.2020
46 K2 benjamínky B 200m F1 14:30 07.06.2020
47 K1 benjamínci A 200m F1 14:38 07.06.2020
48 K1 benjamínci B 200m RA 14:42 07.06.2020
49 K1 benjamínci B 200m RB 14:46 07.06.2020
50 K1 benjamínci C 200m RA 14:50 07.06.2020
51 K1 benjamínci C 200m RB 14:54 07.06.2020
52 K1 benjamínci D 200m F1 14:58 07.06.2020
53 C1 dorostenci 200m F1 15:02 07.06.2020
54 K2 benjamínky C 200m F1 15:06 07.06.2020
55 K2 žáci 200m F1 15:10 07.06.2020
56 C1 žačky a dorostenky 200m F1 15:14 07.06.2020
57 K1 dorostenky 200m F1 15:17 07.06.2020
58 K2 žačky 200m F1 15:20 07.06.2020
59 K1 benjamínky A 200m F1 15:30 07.06.2020
60 K1 benjamínky B 200m F1 15:34 07.06.2020
61 K2 benjamínci A 200m F1 15:36 07.06.2020
62 K1 benjamínky C 200m RA 15:39 07.06.2020
63 K1 benjamínky C 200m RB 15:42 07.06.2020
64 K1 benjamínky D 200m F1 15:46 07.06.2020
65 K1 benjamínky E 200m F1 15:50 07.06.2020
66 K1 žáci 200m F1 16:00 07.06.2020
67 K1 žačky 200m F1 16:03 07.06.2020
68 K2 dorostenci 200m F1 16:06 07.06.2020
69 C1 benjamínci a benjamínky 200m F1 16:09 07.06.2020
70 K2 benjamínci B 200m F1 16:12 07.06.2020
71 C2 dorostenci a žáci 200m F1 16:18 07.06.2020
72 K2 benjamínci C 200m F1 16:21 07.06.2020
Sedlecká 500
Startovní listina Číslo závodu: .
Datum: 05.06.2020 - 05.06.2020

 
K1 žáci 500m - RA
.
Číslo jízdy: 1 , Čas jízdy: 10:00
Dráha Postup: 1. - 4. -> F1, zbytek ven
1 Šindel Jakub.2007 (SKD)
2 Jahoda Matouš.2006 (SED)
3 Soukup Matěj.2006 (SED)
4 Sobota Benjamin.2007 (TYN)
5 Pavlásek Viktor.2006 (SKD)
6 Kůs Filip.2007 (SED)
7 Kodet Jan.2006 (SED)
.
K1 žáci 500m - RB
.
Číslo jízdy: 2 , Čas jízdy: 10:04
Dráha Postup: 1. - 4. -> F1, zbytek ven
1 Hein Jakub.2006 (PPL)
2 Bartovský Jaroslav.2006 (PPL)
3 Voráček Jaroslav.2006 (SED)
4 Všetečka Jan.2006 (TSE)
5 Král Jakub.2006 (CHO)
6 Hejda Štěpán.2006 (PPL)
7 Houda Vítek.2007 (TSE)
.
K1 žáci 500m - RC
.
Číslo jízdy: 3 , Čas jízdy: 10:08
Dráha Postup: 1. - 4. -> F1, zbytek ven
1 Lehner Jan.2006 (SED)
2 Pudil Jan.2007 (TSE)
3 Husák Alexandr.2006 (CHO)
4 Vísner Ondřej.2006 (PPL)
5 Kerner Kryštof.2007 (SED)
6 Prouza Vojtěch.2006 (CHO)
.
 
K2 benjamínky A 500m - F1
.
Číslo jízdy: 4 , Čas jízdy: 10:12
Dráha Postup:
1 Divišová Adéla.2008 (SED) - Knížková Eliška.2008 (SED)
2 Hybnerová Michaela.2008 (KAD) - Mudrová Karla.2008 (KAD)
3 Vávrová Emanuela.2008 (SED) - Kůsová Barbora.2009 (SED)
4 Žáková Hana.2008 (KAD) - Podhorná Eliška.2008 (KAD)
5 Neumannová Natálie.2008 (KAD) - Roscher Veronika.2008 (CHO)
6 Janů Karolína.2008 (CHO) - Dostálová Kateřina.2008 (CHO)
7 Neumannová Natálie.2008 (KAD) - Křivská Julie.2008 (TSE)
.
K1 dorostenci 500m - F1
.
Číslo jízdy: 5 , Čas jízdy: 10:16
Dráha Postup:
1 Vorlický Vítek.2003 (PPL)
2 Novák Pavel.2004 (CHO)
3 Černušák Patrik.2003 (PPL)
4 Fuksa Lukáš.2005 (KAD)
.
C1 žáci 500m - F1
.
Číslo jízdy: 6 , Čas jízdy: 10:20
Dráha Postup:
1 Tichý Michal.2007 (PPL)
2 Allas Olivier.2006 (PPL)
3 Nováček Martin.2007 (TYN)
4 Šťastný Herbert.2007 (SKD)
5 Calta Matěj.2007 (PPL)
6 Soukup Filip.2007 (PPL)
.
 
K2 dorostenky 500m - F1
.
Číslo jízdy: 7 , Čas jízdy: 10:24
Dráha Postup:
1 Rosolová Karolína.2004 (KAD)
2 Pavlisová Ludmila.2005 (CHO) - Mikšovicová Natálie.2004 (CHO)
3 Petráčková Magdaléna.2004 (CHO) - Pavlisová Štěpánka.2005 (CHO)
.
K1 žačky 500m - RA
.
Číslo jízdy: 8 , Čas jízdy: 10:28
Dráha Postup: 1. - 5. -> F1, zbytek ven
1 Tobrmanová Anna Sofie.2006 (SED)
2 Kočandrlová Nella.2006 (SED)
3 Hnídková Aneta.2006 (SED)
4 Valsová Veronika.2007 (TSE)
5 Svobodová Barbora.2007 (CHO)
6 Blažková Barbora.2007 (CHO)
7 Stahlová Eva.2007 (CHO)
8 Hajná Aneta.2007 (CHO)
9 Voříšková Veronika.2006 (VPL)
.
K1 žačky 500m - RB
.
Číslo jízdy: 9 , Čas jízdy: 10:32
Dráha Postup: 1. - 5. -> F1, zbytek ven
1 Brabcová Barbora.2006 (CHO)
2 Falisová Tereza.2007 (CHO)
3 Rosolová Lenka.2007 (KAD)
4 Müllerová Anežka.2006 (SED)
5 Videmannová Tereza.2007 (CHO)
6 Voříšková Karolína.2006 (VPL)
7 Redondo Florencia Susana.2006 (STE)
8 Kočandrlová Johana.2006 (SED)
9 Kadlečková Barbora.2007 (TSE)
.
 
K2 benjamínky B 500m - F1
.
Číslo jízdy: 10 , Čas jízdy: 10:43
Dráha Postup:
1 Mikešová Anna.2010 (KAD) - Kubová Dorka.2009 (KAD)
2 Havlová Julie.2009 (TSE) - Hesová Anežka.2009 (TSE)
.
K1 benjamínci A 500m - F1
.
Číslo jízdy: 11 , Čas jízdy: 10:47
Dráha Postup:
1 Procházka Ondřej.2008 (TYN)
2 Klein Richard.2008 (TYN)
3 Tobrman Filip Albert.2008 (SED)
4 Polák Dominik.2008 (SKD)
5 Řezníček Šimon.2008 (KAD)
6 Pícl Kryštof.2008 (SED)
7 Maják Daniel.2008 (CHO)
8 Vosáhlo Filip.2008 (CHO)
9 Mládek Jan.2008 (TYN)
10 Waldhauser Rafael.2008 (STE)
11 Řezáč Adam.2008 (TSE)
.
K1 benjamínci B 500m - RA
.
Číslo jízdy: 12 , Čas jízdy: 10:51
Dráha Postup: jízda je rovnou finále
1 Liška Matěj.2009 (CHO)
2 Klouda Matyáš.2009 (TYN)
3 Doležal Petr.2009 (CHO)
4 Kozlík Jan.2009 (CHO)
5 Smělý Jaroslav.2009 (TYN)
6 Buneš Lukáš.2009 (TYN)
.
 
K1 benjamínci B 500m - RB
.
Číslo jízdy: 13 , Čas jízdy: 10:55
Dráha Postup: jízda je rovnou finále
1 Kučera Radek.2009 (PPL)
2 Svoboda Josef.2009 (SKD)
3 Metlička Jan.2009 (CHO)
4 Holub Ondřej.2009 (SED)
5 Řehoř Filip.2009 (TYN)
6 Kincl Jáchym.2009 (SKD)
.
K1 benjamínci C 500m - RA
.
Číslo jízdy: 14 , Čas jízdy: 10:59
Dráha Postup: jízda je rovnou finále
1 Hes Václav.2011 (TSE)
2 Racek David.2010 (PPL)
3 Kříž Alex.2010 (SED)
4 Houda Hynek.2010 (TSE)
5 Hein Ondřej.2010 (PPL)
6 Řezáč Tomáš.2011 (TSE)
7 Horák Kryštof.2010 (CHO)
8 Ryska Tomaš.2010 (SKD)
.
K1 benjamínci C 500m - RB
.
Číslo jízdy: 15 , Čas jízdy: 11:03
Dráha Postup: jízda je rovnou finále
1 Kerner Štěpán.2010 (SED)
2 Scheck Liam.2010 (PPL)
3 Hladeček Vojtěch.2010 (TYN)
4 Bezděka Vojtěch.2010 (CHO)
5 Mládek David.2011 (TYN)
6 Andrle Tomáš.2010 (TSE)
7 Ryska Matyáš.2010 (TYN)
8 Vosáhlo Jakub.2010 (CHO)
.
 
K1 benjamínci D 500m - F1
.
Číslo jízdy: 16 , Čas jízdy: 11:07
Dráha Postup:
1 Kurťák Jakub.2011 (SKD)
2 Kubínek Karel.2011 (SED)
3 Vaňas Mikuláš.2011 (CHO)
4 Sut Tadeáš.2011 (PPL)
5 Svoboda Filip.2011 (SKD)
.
C1 dorostenci 500m - F1
.
Číslo jízdy: 17 , Čas jízdy: 11:11
Dráha Postup:
1 Spěváček Jaroslav.2002 (PPL)
2 Tichý Jan.2005 (PPL)
3 Jelínek Filip.2004 (SKD)
4 Špaček Marek.2005 (PPL)
5 Malina Tomáš.2005 (TSE)
6 Fojtík Adam.2004 (PPL)
7 Tobiášek Daniel.2005 (PPL)
.
K2 benjamínky C 500m - F1
.
Číslo jízdy: 18 , Čas jízdy: 11:15
Dráha Postup:
1 Kadlečková Eva.2010 (TSE)
2 Alexová Denisa.2010 (KAD)
3 Šimánová Lucie.2010 (SED) - Řáhová Dominika.2010 (SED)
4 Mora Agátka.2010 (SKD)
.
 
K2 žáci 500m - F1
.
Číslo jízdy: 19 , Čas jízdy: 11:30
Dráha Postup:
1 Hejda Štěpán.2006 (PPL) - Hein Jakub.2006 (PPL)
2 Kůs Filip.2007 (SED) - Kerner Kryštof.2007 (SED)
3 Lehner Jan.2006 (SED) - Soukup Matěj.2006 (SED)
4 Král Jakub.2006 (CHO) - Husák Alexandr.2006 (CHO)
5 Pudil Jan.2007 (TSE) - Houda Vítek.2007 (TSE)
6 Voráček Jaroslav.2006 (SED) - Kodet Jan.2006 (SED)
7 Jahoda Matouš.2006 (SED) - Šindel Jakub.2007 (SKD)
8 Všetečka Jan.2006 (TSE)
.
C1 žačky a dorostenky 500m - F1
.
Číslo jízdy: 20 , Čas jízdy: 11:34
Dráha Postup:
1 Matoušková Kateřina.2007 (PPL)
2 Kodetová Tereza.2006 (SED)
3 Langmaierová Julie.2005 (PPL)
.
K1 dorostenky 500m - F1
.
Číslo jízdy: 21 , Čas jízdy: 11:38
Dráha Postup:
1 Pavlisová Štěpánka.2005 (CHO)
2 Pavlisová Ludmila.2005 (CHO)
3 Mikšovicová Natálie.2004 (CHO)
4 Rosolová Karolína.2004 (KAD)
5 Petráčková Magdaléna.2004 (CHO)
.
 
K2 žačky 500m - F1
.
Číslo jízdy: 22 , Čas jízdy: 11:42
Dráha Postup:
1 Videmannová Tereza.2007 (CHO) - Hajná Aneta.2007 (CHO)
2 Brabcová Barbora.2006 (CHO) - Svobodová Barbora.2007 (CHO)
3 Valsová Veronika.2007 (TSE) - Kadlečková Barbora.2007 (TSE)
4 Rosolová Lenka.2007 (KAD)
5 Kočandrlová Johana.2006 (SED) - Kočandrlová Nella.2006 (SED)
6 Falisová Tereza.2007 (CHO) - Blažková Barbora.2007 (CHO)
7 Tobrmanová Anna Sofie.2006 (SED)
8 Hnídková Aneta.2006 (SED) - Müllerová Anežka.2006 (SED)
9 Voříšková Karolína.2006 (VPL) - Voříšková Veronika.2006 (VPL)
.
K1 benjamínky A 500m - F1
.
Číslo jízdy: 23 , Čas jízdy: 11:46
Dráha Postup:
1 Neumannová Natálie.2008 (KAD)
2 Křivská Julie.2008 (TSE)
3 Divišová Adéla.2008 (SED)
4 Janů Karolína.2008 (CHO)
5 Dostálová Kateřina.2008 (CHO)
6 Hybnerová Michaela.2008 (KAD)
7 Roscher Veronika.2008 (CHO)
8 Podhorná Eliška.2008 (KAD)
9 Vávrová Emanuela.2008 (SED)
10 Bartovská Lea.2008 (PPL)
11 Knížková Eliška.2008 (SED)
12 Mudrová Karla.2008 (KAD)
13 Žáková Hana.2008 (KAD)
.
K1 benjamínky B 500m - F1
.
Číslo jízdy: 24 , Čas jízdy: 11:50
Dráha Postup:
1 Hesová Anežka.2009 (TSE)
2 Havlová Julie.2009 (TSE)
3 Průšová Julie.2009 (CHO)
4 Eisová Leontynka.2009 (KAD)
5 Husinecká Anna.2009 (CHO)
6 Kůsová Barbora.2009 (SED)
7 Kubová Dorka.2009 (KAD)
.
 
K2 benjamínci A 500m - F1
.
Číslo jízdy: 25 , Čas jízdy: 12:05
Dráha Postup:
1 Pícl Kryštof.2008 (SED) - Polák Dominik.2008 (SKD)
2 Řezáč Adam.2008 (TSE) - Řezníček Šimon.2008 (KAD)
3 Procházka Ondřej.2008 (TYN) - Tobrman Filip Albert.2008 (SED)
4 Vosáhlo Filip.2008 (CHO) - Maják Daniel.2008 (CHO)
.
K1 benjamínky C 500m - RA
.
Číslo jízdy: 26 , Čas jízdy: 12:09
Dráha Postup: jízda je rovnou finále
1 Psotová Lucie.2010 (PPL)
2 Doležalová Barbora.2012 (CHO)
3 Mora Agátka.2010 (SKD)
4 Matějková Alexandra.2010 (PPL)
5 Pospíchalová Eliška.2012 (TYN)
6 Kloudová Zuzana.2012 (TYN)
.
K1 benjamínky C 500m - RB
.
Číslo jízdy: 27 , Čas jízdy: 12:13
Dráha Postup: jízda je rovnou finále
1 Kadlečková Eva.2010 (TSE)
2 Videmannová Monika.2010 (CHO)